مدیران شرکت ایده آل تن آسا با شخصیت حقیقی فعالیت خود را از سال 1377 به صورت تولید و مونتاژ در خصوص لوازم بهداشتی ساختمان در سطح کشور اغاز نموده و گستره فعالیت خود را در زمینه های سونای بخار ، جکوزی ، دوردوشی ، درب شیشه ای ، اتاق دوش ، شاور ، کابینت چوبی و توالت فرنگی تعمیم داده و رسماً از سال 1383 با "برند ایده آل تن آسا" به صورت شخصیت حقوقی با شرکت در نمایشگاههای بین المللی تهران، غرفه نمونه را به خود اختصاص داده است.
شرکت ایده آل تن آسا یکی از بزرگترین عرضه کننده محصولات بهداشتی ساختمان در ایران و امارات میباشد که از لحاظ کیفیت در سطح بسیار بالایی بوده و پاسخ گوی بخش وسیعی از نیازهای ساختمانی کشور میباشد. کلیه محصولات این شرکت با عنوان برند Nofer تحت لیسانس آمریکا از کشور چین و برند GOLD از کشور ترکیه با بسته بندی های بسیار محکم و زیبا وارد میشوند. این شرکت همچنین در حال گسترش مدل های قابل عرضه خود بوده تا از لحاظ قیمت، ابعاد و شکل ظاهری مناسب با سلیقه های گوناگون باشد.


پروژه های انجام شده

پروژه های تهران

برای مشاهده پروژه های انجام شده در استان تهران، کلیک نمایید

پروژه های سایر استان ها

برای مشاهده پروژه های انجام شده در سایر استان ها، کلیک نمایید

    مجموعه ایده آل تن آسا با داشتن کادری مجرب، در زمینه مشاوره، طراحی، نصب و اجرا و پشتیبانی ،آماده انجام تمامی پروژه های شما در ایران و خارج از کشور می باشد